Informácie o prudukte:
Kategória: Náplne a kvapaliny
Dodavateľ:MOBIL
Cena:92.11 €

Mobilfluid 424 je extra vysoko výkonné viacúčelové traktorové mazivo vyvinuté na splnenie alebo prekonanie požiadaviek kladených na prevodové mazivá a hydraulické kvapaliny.  Mobilfluid 424 je extra vysoko výkonné viacúčelové traktorové mazivo vyvinuté na splnenie alebo prekonanie požiadaviek kladených na prevodové mazivá a hydraulické kvapaliny. Moderná technológia v Mobilfluid 424 optimalizuje výkonnosť poľnohospodárskych a komerčných traktorov pracujúcich v širokom spektre prevádzkových podmienok. Táto nová generácia produktov kombinuje výberové základové oleje s moderným systémom prísad za účelom poskytnutia rôznych výkonových parametrov oleja požadovaných pohonnými jednotkami poľnohospodárskych a stavebných strojov v náročných podmienkach. Veľmi dobre sa hodí na zníženie vibrácii pri mokrom brzdení a odoberaní energie. Vlastnosti a výhody Technológia novej generácie nesmierne zlepšila výkonnostné vlastnosti namáhaných strojov ohľadom zaťaženia, rýchlosti, riadenia a spoľahlivosti prostredníctvom inovatívnych konštrukčných riešení pohonných jednotiek. Tieto riešenia podstatne zmenili a zvýšili požiadavky na kvapaliny pohonných jednotiek za účelom poskytnutia vyšších úrovní výkonnosti a produktivity pri znížení prevádzkových nákladov. Obmedzenie trenia, ochrana pred opotrebovaním, tepelná stabilita, strihová stabilita, ochrana pred hrdzavením a koróziou a čerpateľnosť sú vlastnosti, ktoré musia byť optimálne vyvážené, aby sa dosiahla dostatočná životnosť spojky, a funkčnosť zariadenia v nepravidelnom teréne a v širokom rozsahu teplôt prostredia. Mobilfluid 424 poskytuje výnimočnú výkonnosť jednotiek moderných prevodoviek, hnaných náprav, prevodových spojok a hydraulických systémov. Hlavné vlastnosti sú: Zlepšené trecie vlastnosti Kompatibilný s najnovšími spojkovými materiálmi a elastomérmi Vysoký index viskozity a strihová stabilita Vynikajúca ochrana proti hrdzaveniu a korózii a leptaniu mosadzí Viacúčelovosť Použitie Namáhané prevody, diferenciály, rozvody, hydraulické systémy, systémy mechanického riadenia, mokré brzdy, pohonné systémy a hydrostatické po­hony Odporúčaný pre terénne zariadenia odvetví baníctva, stavebníctva, ťažobného priemyslu a poľnohospodárstva Odporúčaný pre doplnenie a opätovné plnenie systémov Vhodný pre komerčné prevodové zariadenia vyžadujúce kvapaliny typ A (Suffix A), Dexron a typ F. Nepoužívať do automatických prevodoviek osobných automobilov. Môže sa používať v zariadeniach vyžadujúcich mazivá stupňa API GL-4 alebo SAE 80W vo všetkých prevodových aplikáciách s výnimkou hypoidných prevodov Vynikajúca náhrada pre motorové oleje odporúčané pre hydraulické a prevodové systémy ŠPECIFIKÁCIE AGCO/Allis 821 XL Allison C-4 API GL-4 Caterpillar TO-2 Denison HF-0 Denison HF-1 Denison HF-2 FORD FNHA 2 C 201.00 JOHN DEERE J20C KUBOTA UDT MASSEY FERGUSON M1135 New Holland CNH 134-D Vickers 35VQ25 VOLVO CE WB 101 Technický list: MOBIL MOBILFLUID 424


 • SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 47KG55,29L
  SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 47KG55,29L

  MOL Dynamic Star PC 5W-30 je špičkový syntetický motorový olej, umožňujúci úsporu paliva, pre vybrané typy osobných automobilov. MOL Dynamic Star..

  329.94 €
 • SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 1L
  SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 1L

  MOL Dynamic Star PC 5W-30 1Lje špičkový syntetický motorový olej, umožňujúci úsporu paliva, pre vybrané typy osobných automobilov.  OFICIÁLNY..

  5.9 €
 • SLOVNAFT MOL Dynamic Synt 5W-30, 1L
  SLOVNAFT MOL Dynamic Synt 5W-30, 1L

  MOL Dynamic Synt 5W-30 1L je špičkový syntetický motorový olej pre najnovšie osobné automobily. Zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú ochranu motora..

  5.9 €


© 2020 Vybavenie vozidla, autodoplnky, disky a pneumatiky. Kontakt