Informácie o prudukte:
Kategória: Náplne a kvapaliny
Dodavateľ:MOBIL
Cena:11222. €

Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a.  Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a. Oleje sú strihovo stabilné a vysoko odolné voči tepelnému rozkladu, oxidácii a tvorbe kalov a usadenín. Obsahujú paten­tovanú kombináciu vysokotlakových, protioderových aditív a aditív zabezpečujúcich ochranu proti korózii a hrdzaveniu a odolnosť voči peneniu, bez toho by to bolo na úkor prirodzených charakteristík olejov na báze PAG. Oleje radu Mobil Glygoyle majú vysoký viskozitný index a vzhľadom k absencii parafínov aj veľmi nízky bod tuhnutia.  Hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie (napríklad u nezapadajúcich prevodov alebo ložiskových kontaktov) sú nižšie ako u ropných olejov.  Tieto skvelé mazacie vlastnosti prispievajú k znižovaniu prevádzkových teplôt v mnohých aplikáciách.  Vý­robky radu Mobil Glygoyle sa mimoriadne dobre uplatňujú v najnáročnejších priemyselných aplikáciách už viac ako 25 rokov.  Sú odporúčané významnými výrobcami plastikárskych kalandrov, ložísk papierenských strojov, kompresorov a prevodov a stávajú sa voľbou v celej rade náročných prevádzok. Vlastnosti a výhody: Oleje značky Mobil Glygoyle sú pre svoju inováciu a vynikajúcu účinnosť uznávané a cenené po celom svete. Polyal­kylénglykolové syntetické produkty na molekulárnej báze zvolenej špeciálne rad Mobil Glygoyle sú vyrábané s využitím najmodernejšej technológie s cieľom ponúkať mimoriadne účinné výrobky. Kľúčovú úlohu vo vývoji radu Mobil Glygoyle hrá úzka spolupráca s poprednými výrobcami zariadení, vďaka ktorým je zaručené, že naše výrobky ponúkajú výnimočnú účinnosť zodpovedajúce neustále sa meniacim konštrukciám priemyselných zariadení. Výrobky Mobil Glygoyle boli koncipované tak, aby spĺňali požiadavky kritických vysokoteplotných aplikácií v rade priemy­selných zariadení, kde produkty na ropnej báze a iné syntetické produkty neboli schopné uspokojivo tieto nároky splniť.  Ďalšie vlastnosti, ako sú nízke hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie, schopnosti absorpcie plynu, tieto možnosti uplatnenie v priemyselných aplikáciách ešte rozširujú.  


 • Motul 5100 4T 15W-50 60L
  Motul 5100 4T 15W-50 60L

  Motul 5100 4T 15W-50 je 4-taktný motorový olej na báze Technosyntézy® a na esterovej báze. Zlepšená strihová stabilita. Odolnosť vysokým teplotám...

  391.19 €
 • TIGROL HYD HQ 46 208L
  TIGROL HYD HQ 46 208L

  Najkvalitnejší (High Quality) typ hydraulického oleja vyrobeného na ropnom základe, dostupný na súčasnom trhu. Základ TVOE hlboko rafinované ropné..

  707.39 €
 • Mobil LONG LIFE COOLANT 20L
  Mobil LONG LIFE COOLANT 20L

  Trvanlivé chladivo Mobil pre obrábacie stroje je vopred určená zmes protikoróznej kvapaliny a deionizovanej vody, ktorá bola vytvorená tak, aby..

  175.67 €
 • Motul SCOOTER EXPERT 2T 1L
  Motul SCOOTER EXPERT 2T 1L

  Motul SCOOTER EXPERT 2T je polosyntetický motorový olej pre motory všetkých dvojtaktných skútrov na každodenné používanie s oddeleným a spoločným..

  10.38 €


© 2020 Vybavenie vozidla, autodoplnky, disky a pneumatiky. Kontakt