Informácie o prudukte:
Kategória: Náplne a kvapaliny
Dodavateľ:MOBIL
Cena:11222. €

Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a.  Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a. Oleje sú strihovo stabilné a vysoko odolné voči tepelnému rozkladu, oxidácii a tvorbe kalov a usadenín. Obsahujú paten­tovanú kombináciu vysokotlakových, protioderových aditív a aditív zabezpečujúcich ochranu proti korózii a hrdzaveniu a odolnosť voči peneniu, bez toho by to bolo na úkor prirodzených charakteristík olejov na báze PAG. Oleje radu Mobil Glygoyle majú vysoký viskozitný index a vzhľadom k absencii parafínov aj veľmi nízky bod tuhnutia.  Hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie (napríklad u nezapadajúcich prevodov alebo ložiskových kontaktov) sú nižšie ako u ropných olejov.  Tieto skvelé mazacie vlastnosti prispievajú k znižovaniu prevádzkových teplôt v mnohých aplikáciách.  Vý­robky radu Mobil Glygoyle sa mimoriadne dobre uplatňujú v najnáročnejších priemyselných aplikáciách už viac ako 25 rokov.  Sú odporúčané významnými výrobcami plastikárskych kalandrov, ložísk papierenských strojov, kompresorov a prevodov a stávajú sa voľbou v celej rade náročných prevádzok. Vlastnosti a výhody: Oleje značky Mobil Glygoyle sú pre svoju inováciu a vynikajúcu účinnosť uznávané a cenené po celom svete. Polyal­kylénglykolové syntetické produkty na molekulárnej báze zvolenej špeciálne rad Mobil Glygoyle sú vyrábané s využitím najmodernejšej technológie s cieľom ponúkať mimoriadne účinné výrobky. Kľúčovú úlohu vo vývoji radu Mobil Glygoyle hrá úzka spolupráca s poprednými výrobcami zariadení, vďaka ktorým je zaručené, že naše výrobky ponúkajú výnimočnú účinnosť zodpovedajúce neustále sa meniacim konštrukciám priemyselných zariadení. Výrobky Mobil Glygoyle boli koncipované tak, aby spĺňali požiadavky kritických vysokoteplotných aplikácií v rade priemy­selných zariadení, kde produkty na ropnej báze a iné syntetické produkty neboli schopné uspokojivo tieto nároky splniť.  Ďalšie vlastnosti, ako sú nízke hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie, schopnosti absorpcie plynu, tieto možnosti uplatnenie v priemyselných aplikáciách ešte rozširujú.  


 • SLOVNAFT MOL Dynamic Star 5W-30, 47KG55,29L
  SLOVNAFT MOL Dynamic Star 5W-30, 47KG55,29L

  MOL Dynamic Star 5W-30 je špičkový syntetický motorový olej pre vybrané typy osobných automobilov.  <article class=„page-article..

  305.68 €
 • SLOVNAFT MOL Essence 5W-40, 1L
  SLOVNAFT MOL Essence 5W-40, 1L

  MOL Essence 5W-40 (starý názov MOL Dynamic Essence 5W-40) je syntetický motorový olej pre vysokovýkonné benzínové a naftové motory s priamym..

  4.99 €
 • SLOVNAFT MOL Essence 5W-40, 4L
  SLOVNAFT MOL Essence 5W-40, 4L

  MOL Essence 5W-40 (starý názov MOL Dynamic Essence 5W-40) je syntetický motorový olej pre vysokovýkonné benzínové a naftové motory s priamym..

  19 €


© 2020 Vybavenie vozidla, autodoplnky, disky a pneumatiky. Kontakt