Informácie o prudukte:
Kategória: Náplne a kvapaliny
Dodavateľ:MOBIL
Cena:11222. €

Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a.  Oleje radu Mobil Glygoyle sú vysoko kvalitné oleje na báze polyalkylenglykolov (PAG) s vynikajúcou účinnosťou vo vysoko tepelne zaťažovaných prevodoch, ložiskách a systémoch s obehovým mazaním v podmienkach, kde už ropné oleje nestači­a. Oleje sú strihovo stabilné a vysoko odolné voči tepelnému rozkladu, oxidácii a tvorbe kalov a usadenín. Obsahujú paten­tovanú kombináciu vysokotlakových, protioderových aditív a aditív zabezpečujúcich ochranu proti korózii a hrdzaveniu a odolnosť voči peneniu, bez toho by to bolo na úkor prirodzených charakteristík olejov na báze PAG. Oleje radu Mobil Glygoyle majú vysoký viskozitný index a vzhľadom k absencii parafínov aj veľmi nízky bod tuhnutia.  Hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie (napríklad u nezapadajúcich prevodov alebo ložiskových kontaktov) sú nižšie ako u ropných olejov.  Tieto skvelé mazacie vlastnosti prispievajú k znižovaniu prevádzkových teplôt v mnohých aplikáciách.  Vý­robky radu Mobil Glygoyle sa mimoriadne dobre uplatňujú v najnáročnejších priemyselných aplikáciách už viac ako 25 rokov.  Sú odporúčané významnými výrobcami plastikárskych kalandrov, ložísk papierenských strojov, kompresorov a prevodov a stávajú sa voľbou v celej rade náročných prevádzok. Vlastnosti a výhody: Oleje značky Mobil Glygoyle sú pre svoju inováciu a vynikajúcu účinnosť uznávané a cenené po celom svete. Polyal­kylénglykolové syntetické produkty na molekulárnej báze zvolenej špeciálne rad Mobil Glygoyle sú vyrábané s využitím najmodernejšej technológie s cieľom ponúkať mimoriadne účinné výrobky. Kľúčovú úlohu vo vývoji radu Mobil Glygoyle hrá úzka spolupráca s poprednými výrobcami zariadení, vďaka ktorým je zaručené, že naše výrobky ponúkajú výnimočnú účinnosť zodpovedajúce neustále sa meniacim konštrukciám priemyselných zariadení. Výrobky Mobil Glygoyle boli koncipované tak, aby spĺňali požiadavky kritických vysokoteplotných aplikácií v rade priemy­selných zariadení, kde produkty na ropnej báze a iné syntetické produkty neboli schopné uspokojivo tieto nároky splniť.  Ďalšie vlastnosti, ako sú nízke hodnoty súčiniteľov trenia a trakcie, schopnosti absorpcie plynu, tieto možnosti uplatnenie v priemyselných aplikáciách ešte rozširujú.  


 • Mazací tuk SKF VKG 10.4
  Mazací tuk SKF VKG 10.4

  Číslo dielu: VKG 1/0.4 Zjednodušené číslo dielu: VKG104 OEM čísla (originálne čísla automobilky):..

  6.06 €
 • Mazací tuk SKF VKG 11
  Mazací tuk SKF VKG 11

  Číslo dielu: VKG 1/1 Zjednodušené číslo dielu: VKG11 OEM čísla (originálne čísla automobilky):..

  15.29 €
 • Molybdénový mazací tuk TOPRAN 104 443
  Molybdénový mazací tuk TOPRAN 104 443

  Číslo dielu: 104 443 Zjednodušené číslo dielu: 104443 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI G 000 601 AUDI G 000 602 BMW 0755 1 225..

  1.85 €
 • SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 47KG55,29L
  SLOVNAFT MOL Dynamic Star PC 5W-30, 47KG55,29L

  MOL Dynamic Star PC 5W-30 je špičkový syntetický motorový olej, umožňujúci úsporu paliva, pre vybrané typy osobných automobilov. MOL Dynamic Star..

  329.94 €


© 2019 Vybavenie vozidla, autodoplnky, disky a pneumatiky. Kontakt